Víťazi 2015

Grant Bratislavy

Grant Bratislavy je ročné štipendium 2 000 eur na fotografovanie premien Bratislavy, ktoré udelil primátor Bratislavy na odporúčanie medzinárodnej poroty. Je ukážkou projektu so súťažnými fotografiami. Po ročnom fotografovaní odovzdá víťaz do archívu magistrátu kolekciu 30 najlepších fotografií, ktoré môžu byť použité aj na výstavné účely.

Deana Kolenčíková – Pozdrav z Bratislavy

Séria fotografií je autorkin úprimný pohľad na mesto Bratislavu, v ktorej vyrástla. Mesto sa snaží zachytiť ako celok pozostávajúci z mestských scenérií, portrétov obyvateľov či zátiší. Je pre ňu dôležité pracovať s verne známym prostredím a pokúšať sa nazrieť aj za hranice jej každodennosti.

Deana Kolenčíková - Pozdrav z Bratislavy Deana Kolenčíková - Pozdrav z Bratislavy Deana Kolenčíková - Pozdrav z Bratislavy Deana Kolenčíková - Pozdrav z Bratislavy Deana Kolenčíková - Pozdrav z Bratislavy Deana Kolenčíková - Pozdrav z Bratislavy Deana Kolenčíková - Pozdrav z Bratislavy Deana Kolenčíková - Pozdrav z Bratislavy Deana Kolenčíková - Pozdrav z Bratislavy

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich SLOVAK PRESS PHOTO, s .r. o. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, videí, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu SLOVAK PRESS PHOTO, s. r. o. je zakázané.
SLOVAK PRESS PHOTO © 2018
Spojte sa s nami
Facebook G+ youtube Instagram