Víťazi 2016

Mladý talent Slovak Press Photo 2016

Ľuboš Kotlár – O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej

Rapídny nárast extrémne pravicových názorov je dôvodom znepokojenia mnohých členov súčasnej spoločnosti. Prostredníctvom spojenia dokumentárnych nefiguratívnych kompozícií vyjadrujúcich autorov myšlienkový stav ohľadom danej problematiky v kombinácii so štylizovanými portrétmi ľudí z autorovho okolia nesie jednotlivec bremeno dehumanizácie, medziľudského odcudzenia a neistoty.

Ľuboš Kotlár - O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej Ľuboš Kotlár - O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej Ľuboš Kotlár - O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej Ľuboš Kotlár - O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej Ľuboš Kotlár - O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej Ľuboš Kotlár - O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej Ľuboš Kotlár - O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej Ľuboš Kotlár - O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej Ľuboš Kotlár - O čom hovoríme, keď hovoríme o Anne Frankovej

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich SLOVAK PRESS PHOTO, s .r. o. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, videí, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu SLOVAK PRESS PHOTO, s. r. o. je zakázané.
SLOVAK PRESS PHOTO © 2018
Spojte sa s nami
Facebook G+ youtube Instagram